Robin Hobb odwiedzi Pyrkon!

Robin Hobb odwiedzi Pyrkon!

Opublikowany

Przygotowania do kolejnej edycji Pyrkonu trwają. Kolejnym gościem, który odwiedzi Festiwal Fantastyki jest Robin Hobb, znana również pod pseudonimem jako Megan Lindholn. Amerykańska pisarka fantasy oraz fantastyki naukowej, która zasłynęła z dzieł takich jak seria Krainy Najstarszych - zapoczątkowanej przez trylogię "Skrytobójcy". Dzieła zostały przetłumaczone na ponad dwadzieścia języków, a po 2015 roku zawitały również na rynek południowoamerykański. Jej opowiadania cieszą się uznaniem, czego dowodem są liczne nagrody, m.in. nagroda literacka Hugo i Nebula. Warto wspomnieć również o uhonorowaniu nagrodą Inkpot na San Diego Comic Con. Oprócz działalności pisarskiej, Robin Hobb wiedzie beztroskie życie na farmie, uprawiając warzywa i hodując drób.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Norge na XVIII edycji Pyrkonu

temu

Norge z zawodu jest technologiem odzieży i projektantką, z pasji zaś degustatorką kawy w hipsterskich kawiarniach z logiem syrenki i jurorką  konkursów kostiumowych. Cosplayem zajmuje się od 8 lat, łącząc pasję z  karierą w teatrze. Była reprezentantką Polski podczas EurocosplayChampionships w 2015 roku, specjalizuje się w krawiectwie i  pracy z futrem - znana jest głównie ze swoich masek i kostiumów  futrzanych bestii. Nie może się doczekać, aby podziwiać Wasze Pyrkonowe kreacje!
Marianna Maśnik gościem Bloku Komiksowego

temu

Autorka strony „Koty to Zło”, zalewająca internet dziwnymi stworzeniami.  Na co dzień studiująca Digital Design, próbująca swoich sił w grafice pod gadżety i mająca nadzieję, że będzie to w miarę opłacalne.
Ksenia "Wombat" Potępa gościem Bloku Komiksowego

temu

Początkująca ilustratorka. Wombacia mama, autorka komiksów internetowych  o tłuściutkim Torbaczu i jego przyjaciołach. Za swój największy sukces  uważa zaprojektowanie tabliczek o zakazie palenia w Warszawskim ZOO.
Konrad "Koko" Okoński zagości na Pyrkonie

temu

Zdobył tytuł magistra sztuk pięknych wydziału Grafiki wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Rysownik komiksów w internecie od 2004 roku, od kilku lat także rysownik  komiksów na papierze. Autor „Wiśni", „Kwarcowego Paciorka" i „Kija w  Dupie”. Prowadzi podkasty: „Schwing!” z Robertem Bele Sienickim i  „Inside Baseball” z Mateuszem Żarkowskim. Fan wszelkich deskowych sportów i gier.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.